Mistrzostwa Polski,  Zawody

Szalony sezon 2020/2021

Cały sezon 2020/2021 najbardziej dziwny ze wszystkich jaki chyba miałam. Całe przygotowania odbywały się jak zawsze ale oczekiwania na starty powodowały że wkradało się do głowy za dużo myśli…(jak to będzie, czy będzie szansa na sprawdzenie się, na podsumowanie siebie, kiedy itd) Ciągłe myśli nie pomagały. Mimo że zawody nie odbyły się tak jak to zawsze się odbywa miałam szanse wystartować w nowej jak dla mnie dyscyplinie sportowej jakim są biegi narciarskie. Dodatkowa licencja, badania i udało się… jestem licencjonowaną biegaczką narciarską. To nowe doświadczenie jak dla mnie. Biathlon to jednak połączenie biegu ze strzelaniem i tego najbardziej mi brakowało. W tym jednak momencie kiedy nie mieliśmy swoich startów spróbować nowości było warto. Starty pomimo braku większych osiągnięć były dla mnie bardzo dobrą formą treningu.

Po długim niepewnym czasie pandemii w końcu odbyły się wyczekiwane przez ze mnie Mistrzostwa Polski. Pierwszy dzień to spełnienie moich marzeń… Ja- już jako Młodziczka w biegu indywidualnym zdobywam Złoty medal. 💛🥇 Radość to mało powiedziane…. docierało to do mnie przez jakiś czas a może nawet dociera nadal.

To dla mnie bardzo bardzo ważny medal taki wymarzony chciałam ten🥇 z biegu indywidualnego Cieszy mnie medal jak i całość mojego startu Strzelanie 1-2-0 🥰(ostatnie „0” jupiiiii). Drugi dzień bieg sprinterski 6 miejsce było bardzo blisko. Strzelanie dobre 2-1 ale niestety jedna kara za dużo zaważyła na kolejności w tabeli.

Każdy start oczywiście do podsumowania, przemyślenia. Dobrze że mam z czego wyciągać wnioski nad czym pracować. 🥰💪 Ostatni dzień MP to sztafety oooo to był dzień Złoty i wyczekiwany bo w składzie z moimi najbliższymi koleżankami. Czekałyśmy na ten skład długo ale warto było. Martyna Klaudia i Ja😍 Emocje do samego końca i mamy Złoty medal w sztafecie. 💪🥇❤

Dzięki wynikom z tego weekendu ukończyłam klasyfikację generalną młodziczek na PIERWSZYM miejscu.

Ogromne podziękowania dla moich trenerów… Agnieszce (za rozmowy i motywację) Michałowi (za spokój) Pawłowi (za nową wiedzę i śmieszne pogaduchy w podróży) Psycholog-Agnieszce (za pomoc w zrozumieniu siebie) za przygotowanie mnie do kolejnego sezonu. Za to że jesteście. 🥰 Rodzicom i mojemu bratu dziękuję za to, że zawsze we mnie wierzą motywują i są ze mną. Dzięki wam spełniam swoje marzenia i pnę się coraz wyżej. Wszystkim którzy przysłali mi tyle miłych wiadomości Znajomym i Nieznajomym Koleżankom i Kolegom moich rodziców (całemu teamowi MP 31😁Dziękuję❤ ). Wasze wsparcie jest dla mnie mega ważne miłe i wzruszające. Całej mojej rodzinie 😘😘😘 a mam ją duuużą. 😁 Medal dedykowałam mojej cioci ❤ bo najważniejsze to mieć wolę walki 💪 ….

Dziękuję sponsorowi BRUBECK za to że jest mi ciepło i wygodnie.

Po Mistrzostwach wróciłam do domu,odpocząć nadrobić małe zaległości w szkole ale walizka już czeka bo za chwilkę ruszam na szkolenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *