Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików,  Zawody

Wicemistrzostwo województwa śląskiego.

Po kolejnych zawodach letniego cyklu zostały już tylko wspomnienia. Otóż w dniach 23/24.09.2020 odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Śląsk). Cała „impreza” odbyła się w Wodzisławiu Śląskim.

Pierwszy dzień…. hmm może o tym nie wspominać… 🙂 nie należał do najbardziej udanych. Kilka oddanych niecelnych strzałów nie za dobrze rzutowało no końcową klasyfikację. Ale nie ma co się zamartwiać i polemizować bo na tym polega sport, zakasam rękawy, głowa do góry i lecimy dalej.

Cieszę się jednak że Mistrzostwo w biegu indywidualnym zostaje w naszym klubie. Ogromne gratulacje dla mojej klubowej/klasowej koleżanki Martyny 🙂 🙂 :). Klaudia też nieźle pofrunęłaś 😉 😉 😉 Mi najwyraźniej coś nie leży bieg indywidualny (podobnie niczym na MP) 🙂 🙂 🙂

Drugi dzień do łatwych nie należał ale wykrzesałam z siebie wszelkie siły, poprawiłam to co w pierwszy dzień mi nie poszło i udało się….

Wicemistrzostwo województwa śląskiego dostaje się w moje ręce. Czołowe miejsca wyrywane na sekundy a nawet setne sekundy. Dosłownie JEDNA SEKUNDA dzieliła mnie od najwyższego miejsca 🙂 🙂 :).

A tym czasem znikam na kolejne dwutygodniowe zgrupowanie. Do usłyszenia w kolejnych wpisach 🙂 🙂 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *