Uncategorized

Pracując nad sobą, spełniam marzenia…

Mogło by się wydawać, że czas ostatnio się zatrzymał albo chociaż na maksa zwolnił tempo. Tak tylko mogło by się wydawać… a tu rok szkolny dobiegł końca. Właśnie ukończyłam 7 klasę i jestem z siebie dumna. Zawsze będę powtarzać, że trening jest dla mnie najważniejszy, ale nauka nie mniej:)

Kończę ten rok szkolny z zadowoleniem, z czerwonym paskiem i z uśmiechem. Dużo radości sprawiło mi również uznanie mnie jako zawodnika. Otrzymałam po raz drugi wyróżnienie GWIAZDY SPORTU.

Dziękuję ZSMS Chorzów za dobrą atmosferę, dziękuję mojej wychowawczyni pani Katarzynie Gmyrek-Krzemińska za wsparcie jak i całemu gronu pedagogicznemu. Dziękuję mojej klasie i całej rodzince Biathlonowej. Podziękowania także dla Pani Joanny Kwiatkowskiej za dostarczanie ogromnej motywacji!

Jedno się kończy drugie zaczyna- WAKACJE

Cały czas trenuje razem ze swoją ekipą gdyż wakacje dla sportowca nie zaczynają się w dniu rozdania świadectw.

No i teraz nadszedł ten czas gdzie mogę Wam zdradzić najnowszego newsa. Po trwających rozmowach….

…rozpoczynam nową przygodę nawiązując współpracę z firmą BRUBECK, będąc Ambasadorką tej firmy.

Współpraca jest dla mnie o tyle ważna gdyż cieszy mnie to że zostałam doceniona. Zapewniam, że kiedy coś robię to staram się zawsze dać z siebie wszystko. Trening to moja praca nad sobą i chcę robić go dobrze a przy tym czuć się wygodnie. Sportowa odzież firmy BRUBECK spełnia moje oczekiwania. Więc rozpoczynamy nowy rozdział… Dziękuję bo pomagacie mi spełniać moje marzenia

Polecam wszystkim odzież sportową firmy BRUBECK🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *