Przygotowania,  Trening

Niespodziewany koniec sezonu 2019/2020

Coś czego jeszcze nie było i co pokrzyżowało plany chyba każdemu na tej planecie. Ze znanego powodu odwołane zostały wszelkie zawody, treningi no i szkoła.

Kto śledził moje poczynania to wie że ciężko przygotowywałam się do ostatecznej rozgrywki, której jedną z nagród był wyjazd do Liatoppen. Było bliziutkoooo…. no ale cóż życie napisało swój scenariusz.(Ach ty okropny Wirusie) Wszystko jeszcze przede mną na wszystko przyjdzie czas. Oficjalnego zakończenia sezonu jeszcze nie ma ale na tą chwilę już mogę się pochwalić czterema złotymi medalami, które dały mi najwyższe miejsce w rozegranych rozgrywkach. I to jest moim sukcesem, wielkim, pięknym sukcesem. Tak kończę sezon 2019/2020

Jestem z siebie dumna. To uczucie, to wspomnienie zostanie ze mną już na zawsze. Dziękuję wszystkim którzy śledzą moje poczynania, kibicują i wspierają.

Czy teraz czekam na kolejny sezon zimowy? Tak ale to nie oznacza że czekam i czekam… ja się już będę stopniowo do niego przygotowywać. Już to kiedyś pisałam ale powtórzę mój Biathlon to mega urozmaicone przygotowania

Czas biegnie dalej i trzeba szlifować formę na kolejne wyzwania. „Przerwa w szkole” i przejście na nauczanie zdalne nie ukrywam jest dla mnie zaburzeniem całego trybu heh,(bo ja naprawdę lubię wracać do szkoły,spotkać się z kolegami i koleżankami) na moje szczęście jestem do tego przyzwyczajona. Wszystko więc na chwilę obecną wygląda inaczej. Szkoła, nauka przy swoim prywatnym biurku, treningi ze swoimi prywatnymi trenerami czyli mamą z tatą i bratem 😉 hahah starają się wierzcie mi starają jak mogą hahah

Poszukiwanie miejsc na treningi gdzie należy unikać skupisk ludzi też ma swoje uroki. Rodzice wyszukują najróżniejszych miejsc i tym sposobem znaleźliśmy fajne miejsce na pograniczu Rudy Śląskiej, Bytomia i Świętochłowic.

Spokój, brak ludzi i śpiew ptaków to coś co spełnia nasze oczekiwania. Na terenie bardzo dużo sprzętu do ćwiczeń i rekreacji. Trzeba się pilnować ale to miejsce jest tak ogromne i tak przyjemne że polecam wszystkim.

Nie wiem jak to długo potrwa, mam nadzieję że szybko wszystko wróci do normy. Przykre to przecież że tyle sportowych imprez wielu kategorii musi być odwołanych.

hmmm a może ma ktoś jakieś pytania ?

Zapraszam również na swój profil:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *