Obóz sportowy,  Przygotowania,  Trening,  Wypoczynek

Czy to już wakacje???

Wakacje dotarły do półmetku… a co u mnie??

Kilka dni temu wróciłam z obozu przygotowawczego do sezonu 2019/2020. Odbył się on tak jak wspominałam w poprzednim wpisie w włoskim mieście Antholz . To właśnie tam w 2020 roku odbędą się Mistrzostwa Świata IBU.

Pogoda dopisała, miejsce świetne do trenowania a widoki takie że aż zapierają dech w piersiach. Na takim obiekcie aż chce się trenować i dawać z siebie 100% mocy.

Podczas obozu udało nam się wygospodarować jeden dzień odpoczynku. Spędziliśmy go i tak dość intensywnie gdyż udało nam się odwiedzić wspaniałą Wenecję. Miasto westchnień, marzeń, romantycznych wydarzeń. Cudowne miejsce ale jeden dzień to zdecydowanie za mało żeby poznać ją w całej okazałości.

Nie mogło się obyć również bez niespodzianek. Podczas jednego z treningów udało mi się spotkać młodą utalentowaną biathlonistkę z której to można czerpać inspiracje. A mianowicie jest nią Dorothea Wierer. Nie mogło zabraknąć oczywiście pamiątkowego zdjęcia.

Te kilkanaście dni pozwoliło mi po raz kolejny podnieść swoje umiejętności. Po każdych takich obozach czuję się silniejsza i pewniejsza w swoim działaniu. Na pewno wpływają one pozytywnie na moją przyszłość sportową.

Przed kolejnym zgrupowaniem korzystam z każdego dnia i spędzam ten czas ambitnie z rodzicami i bratem. Udało nam się zwiedzić chorzowskie ZOO, Kraków i wiele innych ciekawych miejsc. A co jeszcze przed nami tego nikt nie wie.

Jak zwykle zapraszam na swój profil:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *