Mistrzostwa Polski,  Obóz sportowy,  Puchar Polski,  Zawody

Zakończenie sezonu 2018/2019

Nie wiem od czego zacząć.

Może zacznę od tego że pomimo lekkiej kontuzji udało mi się utrzymać czołowe miejsce na biegach przełajowych organizowanych w Katowicach-Zadolu.

Gratuluję w tym miejscu koleżankom z którymi miałam przyjemność rywalizować. Było ciężko ale byłam dobrze przygotowana i udaaałooo się.

Niestety kontuzja a raczej obawa przed jej pogłębieniem wyeliminowała mnie z startów w Pucharze Polski w crossie w Kościelisku. Na całe szczęście dobra „współpraca” z rehabilitantami dała pozytywne skutki i noga można powiedzieć, że się wygoiła i wróciła do pełnej sprawności. Co przede wszystkim pozwoliło mi na starty w Mistrzostwach Polski w crossie.

Mistrzostwa odbyły się na Arenie Duszniki Zdrój. Zaplanowane były trzy konkurencje…. Bieg indywidualny, Sprint oraz Sztafety.

Piątek. Bieg indywidualny…. warunki fatalne. Żar z nieba niesamowity a na strzelnicy hula wiatr. Jak zwykle kibice dopisują i bieg jest pełen emocji. Na strzelnicy podczas pierwszego strzelania chwila niepewności ale jest …. pięć zer. Drugie identycznie tak samo i tym samym na mecie plasuję się na wysokim 5 miejscu.

Sobota. Pogoda nie odpuszcza. Sprint… bieg szybki, ciężki, strzelanie na ZERO i udaje mi zakończyć na 7 miejscu. W biegu startowały 64 zawodniczki co na pewno dla kibiców było bardzo widowiskowe.

Na niedzielne popołudnie zaplanowane zostały sztafety. Skład na sztafecie:

Klaudia Niedurny, Ja i na ostatniej zmianie Martyna Prajsner.

Bieg pełen emocji i pełen niewiadomych. Na przed ostatnim okrążeniu mogłyśmy już prawie świętować drugie miejsce ….. ale nie doszło to do skutku. Martyna wpada na metę jako pierwszaaaaaa. Mamy To….

Mamy złoty medal na Mistrzostwach Polski w sztafetach młodzików młodszych.

Niesamowite zakończenie mistrzostw. Na stronie klubu /wpis poniżej/ można wyczytać że były to jedne z najlepszych Mistrzostw Polski.

To nie koniec przeżyć z tego weekendu. Mieliśmy również okazję być na oficjalnym zakończeniu sezonu zorganizowanego w Dworku Chopina. Impreza z fajną oprawą i okazją poznania zawodników z kadry narodowej.

I to chyba na tyle z ostatnich wydarzeń. Teraz chwila odpoczynku i za kilka dni wyjazd do Włoch na obóz szkoleniowy. A więc do następnego.

Zapraszam również do mojego profilu na Instagramie……..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *