Przygotowania

Kulisy sławy ;) …

Był sezon, był odpoczynek a teraz nadeszła ta najważniejsza chwilaaaaaa… czyli rozpoczęcie pracy tak aby przygotować się do kolejnego sezonu. Głównym elementem sezonu będzie mnogość treningów, wyjazdów serii letnich Mistrzostw Polski jak i Pucharów Polski rozgrywanych metodą Cross i na nartorolkach.

Już najbliższy weekend zapowiada się bardzo pracowicie … w sobotę występ na biegach przełajowych w Katowicach – Zadolu. Obecnie zajmuję tam pierwsze miejsce w klasyfikacji ogólnej i chciałabym dowieźć te zwycięstwo do końca ….. było III miejsce, było II miejsce to teraz może czas na I miejsce.

W niedzielę zaczynam zgrupowanie szkoleniowe na strzelnicy we Wrocławiu. Wracam pod koniec tygodnia więc będzie to ogrom pracy.

Czasami mam wrażenie…. i moi rodzice również, że więcej mnie nie ma domu niż jestem. Na poniższym planie możecie zobaczyć jak wstępnie wygląda to w tym roku.

To się nazywa pozytywne wykorzystanie czasu :). Jak widać jest tego dużoooo a to nie koniec bo nie są tutaj jeszcze uwzględnione zimowe zmagania na arenach biathlonowych.

Częste wyjazdy to nie tylko dbanie o zachowanie prawidłowej zdolności fizycznej. W tym czasie muszę jeszcze umieścić czas wolny na naukę. Poprawianie „zer”, nauka do zaległych sprawdzianów te jak i inne zaległości mnie nie omijają…. je również trzeba wykonać i dbać o nie tak aby były jak najlepszej „jakości”. Tak aby takie obrazki:

nie były ostatnimi 🙂 🙂 :).

To tyle z przeglądu planu rocznego.

Na koniec chcę podziękować wszystkim, którzy pomagają mi na wiele sposobów tak abym mogła dążyć do spełniania swoich marzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *