Obóz sportowy,  Wypoczynek

Taki oto dzień…

Zgrupowanie, obóz, trening…. co to dla mnie oznacza. To są dni w których szlifuję swoje umiejętności do kolejnych startów. Zmagam się ze swoimi słabościami przy czym próbuję je pokonywać.

Narty, narty trzeba przygotować. Nie mamy specjalistów od nart jak kadra narodowa. Ta czynność należy do nas. Wszystko pod bacznym okiem trenera. Czyszczenie, szlifowanie, smarowanie itp….. Czasochłonna i ciężka praca ale czego się nie robi aby narty nas „słuchały”.

Dzień na zgrupowaniu to dzień pełen wrażeń jak i ciężkiej pracy. Dzień zaczynam od rozruchu, potem śniadanie i najwyższy czas na pierwszy trening. Treningi są różne, wszystko zależy od planów trenerów a tego Wam zdradzać nie mogę ;).

Popołudniu obiad i nadchodzi pora aby wykonać drugi trening. Po drugim treningu musimy się porozciągać tak aby „zakwasy” nas nie dopadły. Do tego dochodzi wałkowanie, masowanie itp.

Czasu wolnego nie ma za dużo bo nie po to się tutaj przyjeżdża ;). Ale jest go na tyle aby wykorzystać go na rozrywki z koleżankami i kolegami z klubu. Karty, gry itp.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *