Gala Sportowców,  Media

Wieczór pełen wrażeń…

Jak już dobrze wiecie byłam nominowana w rudzkim Plebiscycie na Sportowca Roku 2018, który był organizowany przez Wiadomości Rudzkie.

Z tego miejsca dziękuję wszystkim, którzy wysyłali sms-y, klikali i lajkowali moje zdjęcie. Było świetnie ale niestety w tej kategorii wygrał młodszy kolega, który trenuje sztuki walki. No cóż… pierwsza a może nie ostatnia taka gala.

Cała gala była przeplatana różnymi występami. Atmosfera była naprawdę super. Prywatnie nie pamiętam kiedy byłam ubrana w sukienkę :).

Nagle na scenę wychodzi p. Arkadiusz Wieczorek przemawia, przemiawia, przemawia, opowiada kawały i….. zaczyna wyczytywać:

„W kategorii „Odkrycie sportowe roku 2018” zdobywa …….

OLIWIA SUCHY !!!!!!!

Szok, niedowierzanie i czy aby to na prawdę się dzieje. Takiego zaszczytu jeszcze nigdy nie miałam. Kwiaty, statuetka, uścisk p. Arkadiusza, scena i JA we własnej osobie.

Na gali miałam okazję również poznać bardzo ważnych ludzi sprawujących władzę w mieście Ruda Śląska. Panią Prezydent, wiceprezydentów oraz przesympatycznego pana radnego Romana Kubicę.

W tym momencie dziękuję Wszystkim dzięki, którym mogę spełniać swoje marzenia…. Rodzicom…Denisowi za super foteczki, Dziadkowi i Babci za wsparcie…..

no i nie mogło by tutaj zabraknąć mojej najukochańszej trenerki Agnieszki Cyl i super trenera Michała Cyl.

Dziękuję……

PS.

A teraz czas przygotowań do Mistrzostw Polski.

#uksstatimabiathlonteam #wiadomoscirudzkie #arkadiuszwieczorek #romankubica #rudaslaska #oliwiasuchybiathlonpassion

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *